بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
سید حسن خمینی با رییس جمهور منتخب دیدار کرد
۷ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۵

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی صبح امروز به دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور منتخب رفت و ضمن عرض تبریک مجدد به ایشان، با وی گفت وگو کرد.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی: امیدوارم اقدامات آقای روحانی بزودی به نتیجه برسد
۶ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۵۰
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری منتخب، دیدار و گفت وگو کردند
گزارش حاجی بابایی به دکتر روحانی
۶ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۳۲
حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش و معاونان وی با دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور منتخب ملت ایران، دیدار و گزارشی از وضعیت و روند تحولات آموزش و پرورش کشور ارائه کردند.

وی بعد از این دیدار که در محل استقرار رییس جمهوری منتخب برگزار شد، گفت که گزارشی از نقشه جامع آموزش و پرورش، اسناد بالادستی،...
گزارش وضعیت فرهنگ و هنر کشور به رییس جمهوری منتخب
۶ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۱۴
سید محمدحسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونان وی با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار و گزارشی از وضعیت فرهنگ و هنر کشور ارائه کردند.

وی بعداز این دیدار که  در محل استقرار موقت رییس جمهوری منتخب برگزار شد، گفت: گزارشی از فعالیت های انجام شده و در دست اقدام حوزه وسیع ...
وزیر خارجه تاجیکستان با نماینده رییس جمهوری منتخب ایران دیدار کرد
۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۵۳
همراه خان ظریفی وزیر امور خارجه تاجیکستان شامگاه چهارشنبه با نماینده دکتر حسن روحانی، رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار و با وی در باره روابط دو کشور گفت وگو کرد.

ظریفی با ابلاغ سلام های گرم  امامعلی رحمان، رییس جمهوری تاجیکستان برای دکتر روحانی، ابراز امیدواری کرد که روابط و مناسبات ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری قزاقستان
۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۱۹
دکتر حسن روحانی  رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک نورسلطان نظربایف، رییس جمهوری قزاقستان بر توسعه روابط دوستانه دو کشور تاکید کرد.

رییس جمهوری منتخب همچنین خاطرنشان کرد که توسعه روابط با کشورهای منطقه و همسایه از اولویت های سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران است.
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس دولت فلسطین
۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۱۷
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک محمود عباس، رییس دولت و رییس کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین، برای ملت مقاوم و سرافراز فلسطین از درگاه خداوند منان، سعادت و بهروزی درخواست کرد.

رییس جمهوری منتخب همچنین بر توسعه و تعمیق روابط برادرانه و دوستانه میان ایران ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک امیر کویت
۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۹
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک صباح الاحمد الجابر الصباح، امیر کویت اظهارداشت: کشور دوست کویت همواره جایگاه ویژه ای در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران داشته و این جایگاه تداوم خواهد یافت.

رییس جمهوری منتخب همچنین برهم نظر بودن خود با امیرکویت مبنی بر اینکه ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری الجزایر
۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۴
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک عبدالعزیز بوتفلیقه، رییس جمهوری دموکراتیک خلق الجزایر اظهار داشت: امیدواریم با تلاش های متقابل دو کشور بیش از پیش شاهد تقویت و گسترش روابط دوستانه بین دو ملت برای منافع مشترک باشیم.

رییس جمهوری منتخب همچنین اراده دولت یازدهم ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری چین
۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۰۳
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک شی جین پینگ، رییس جمهوری خلق چین تاکید کرد: مناسبات دوستانه و پیوندهای تاریخی دو کشور بزرگ ایران و چین از سابقه دیرینه ای برخوردار است و این اشتراکات و اعتماد متقابل همواره زمینه را برای تقویت روابط دوجانبه و برقراری صلح و آرامش ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری ترکیه
۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۵۶
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک عبدالله گل،ییس جمهوری ترکیه اظهار داشت: دو ملت ایران و ترکیه دارای اشتراکات تاریخی و فرهنگی کم نظیری هستند.
رییس جمهوری منتخب اظهار امیدواری کرد که این اشتراکات باعث ثبات و امنیت در این منطقه حساس و مهم از جهان در این برهه از زمان ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری افغانستان
۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۵۰
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک حامد کرزی، رییس جمهوری افغانستان اظهار امیدواری کرد که با تلاش و مساعی تهران و کابل، دو کشور شاهد توسعه هرچه بیشتر روابط در آینده باشند.

رییس جمهوری منتخب همچنین از حسن نظر رییس جمهوری کشور همسایه، افغانستان تشکر کرده است.
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری کوبا
۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۱۹
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک رائول کاسترو رییس جمهوری کوبا تاکید کرد: معتقدم روابط حسنه ایران و کوبا بیش از پیش به نفع دو ملت بزرگ گسترش خواهد یافت.

رییس جمهوری منتخب همچنین از رییس جمهوری کوبا تشکر کرده است.
پاسخ  دکتر روحانی به پیام تبریک رئیس جمهوری مصر
۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۸
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک محمد مرسی رییس جمهوری مصر برای ملت بزرگ مصر سعادت و بهروزی از خداوند متعال مسئلت کرد.

رییس جمهوری منتخب همچنین با تشکر از رییس جمهوری مصر برای وی سلامتی و توفیق آرزو کرده است.
گزارش وزیر امور اقتصادی و دارایی به رییس جمهوری منتخت
۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۵
سید شمس الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی شامگاه دوشنبه با حضور در محل استقرار دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار کرد.

حسینی در این دیدار که معاونان وی نیز حضور داشتند، گزارشی از وضعیت اقتصادی کشور در زمینه های مختلف از جمله گمرک ، بورس ، مالیات، بانک ، بیمه و سرمایه گذاری‌...
دیدار وزیر کشور با رییس جمهوری منتخب
۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۸
وزیر کشور با حضور در محل  استقرار موقت دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران با وی دیدار کرد.

مصطفی محمد نجار وزیر کشور به همراه معاونان خود با رییس جمهوری منتخب دیدار و گزارشی از وضعیت حوزه های تحت مدیریت خود به دکتر روحانی ارائه کرد.

وزیر کشور بعداز این دیدار گفت که ...
تماس تلفنی رییس جمهوری ترکیه با دکتر روحانی
۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۲۷
عبدالله گل رییس جمهوری ترکیه عصر دوشنبه در گفت وگوی تلفنی با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران، خواستار توسعه هرچه بیشتر روابط و همکاری های دو کشور شد.

رییس جمهوری ترکیه با ابراز خرسندی از مواضع و دیدگاه های دکتر روحانی، از جانب خود و ملت ترکیه انتخاب وی به عنوان رییس جمهوری منتخب ...
اطلاعیه دفتر امور رسانه‌ای دفتر رییس جمهوری منتخب در مورد حضور خبرنگاران
۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۲۱
دفتر امور رسانه ای دفتر رییس جمهوری منتخب ملت ایران با قدردانی از اشتیاق همه رسانه‌های کشور برای پوشش اخبار مربوط به دکتر حسن روحانی، اعلام کرد به علت محدودیت فضا و مکان در محل استقرار موقت رییس جمهوری منتخب، تاکنون امکان دعوت از همکاران محترم رسانه‌های جمعی برای حضور در مکان مذکور فراهم نشده ...
گزارش وضعیت کشاوزی کشور به رییس جمهوری منتخب
۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۵۸
صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی با حضور در محل استقرار موقت دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب، گزارشی از وضعیت کشاورزی کشور ارائه کرد.
عکس آرشیوی است
۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۵۲
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک ولادیمیر پوتین رییس جمهوری فدراسیون روسیه، تاکید کرده است: دولت من منادی صلح و دوستی برای همه ملت های جهان است و برای تحقق این هدف از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

به گزارش دفتر امور رسانه ای دفتر رییس جمهوری ...