بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
رییس جمهوری منتخب با آیت  الله صافی گلپایگانی دیدار کرد
۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۶
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران که صبح امروز وارد شهر قم شد، بعداز زیارت مرقد مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها با آیت الله العظمی صافی گلپایگانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.

آیت الله صافی گلپایگانی در این دیدار با بیان اینکه دکتر روحانی در شرایطی ...
رییس جمهوری منتخب وارد قم شد
۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۶
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران ساعت 7 صبح امروز وارد شهر قم شد.

رییس جمهوری منتخب در بدو ورود به شهر قم ، مرقد مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها را زیارت کرد.

دکتر روحانی همچنین در مراسم غبار روبی مرقد مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها شرکت کرد....
مسئولان قوه قضائیه با رییس جمهوری منتخب دیدار کردند
۱۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۰۰
مسئولان قوه قضائیه عصر چهارشنبه با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار و آمادگی دستگاه قضائی کشور برای همکاری با دولت یازدهم را اعلام کردند.

مقامات قضائی کشور در این دیدار که درمحل استقرار موقت رییس جمهوری منتخب برگزار شد، بار دیگر انتخاب دکتر روحانی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ...
هیچ دولتی در تاریخ ایران با مشکلات دولت یازدهم روبرو نبوده است / به آینده امیدوارم
۱۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۳۲

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران، صبح چهارشنبه در دیدار با علما و روحانیون با بیان اینکه امروز مسايل و مشكلات فراواني پيش روي ما است، اظهارداشت:  من با آگاهي از همه مشكلات در این راه قدم گذاشته ام، علی رغم مشكلات كم نظير كه بعدها من در یک بیانی به ملت ایران ...

پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری ازبکستان
۱۱ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۳۵
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک اسلام کریم اف رییس جمهوری ازبکستان اظهار داشت که اراده دولت یازدهم ایران بر تحکیم و توسعه روابط با کشورهای منطقه و همسایه که متضمن صلح و ثبات است، استوار خواهد بود و یقینا ازبکستان جایگاه ویژه ای در آن خواهد داشت.

رییس جمهوری ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری ویتنام
۱۱ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۳۴
کتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک چرونگ تن سانگ رییس جمهوری ویتنام ابراز امیدواری کرد که دو کشور شاهد افزایش هرچه بیشتر مناسبات فی ما بین باشند.

رییس جمهوری منتخب با تشکر از پیام تبریک رییس جمهوری ویتنام، برای ملت و دولت این کشور آرزوی سعادت و توفیق کرده است....
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری آلمان
۱۱ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۳۲
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک یوآخیم گاووک رییس جمهوری فدرال آلمان از گسترش و تحکیم مناسبات دو کشور استقبال کرد.

رییس جمهوری منتخب با تشکر از پیام تبریک رییس جمهوری آلمان، اظهارامیدواری کرد که روابط دو کشور براساس احترام متقابل و منافع مشترک و در جهت افزایش ...
گزارش نامجو به دکتر روحانی
۱۱ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۲۵
مجید نامجو وزیر نیرو به همراه معاونان خود روز دوشنبه با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار و گزارشی از حوزه تحت مدیریت خود ارائه کرد.

نامجو بعداز این دیدار که در محل استقرار موقت رییس جمهوری منتخب برگزار شد، گفت که گزارشی کامل از وضعیت آب و برق کشور به دکتر روحانی ارائه کردیم....
دکتر روحانی: رسانه‌ها زمینه برگزاری انتخاباتی متناسب با شأن ملت بزرگ ایران فراهم کردند
۱۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۵۹
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران تاکید کرد که نقش رسانه ها در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بسیار ارزشمند بود و توانستند زمینه برگزاری انتخاباتی سزاوار و متناسب با شان ملت بزرگ ایران فراهم کنند.

رییس جمهوری منتخب که روز دوشنبه در نشست هم اندیشی مدیران رسانه های داخلی سخن ...
گزارش وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به رییس جمهوری منتخب
۱۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۵۴
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز دوشنبه به همراه جمعی از معاونان خود با حضور در محل استقرار موقت دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران با وی دیدار و از برنامه ها و فعالیت های این وزارتخانه گزارش دادند.

دکتر محمد حسن طریقت منفرد بعداز این دیدار گفت: گزارشی از برنامه های کنونی و چندسال ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری قرقیزستان
۱۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۵۰
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک الماس بیک آتامبایف رییس جمهوری قرقیزستان با تشکر از دعوت به اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای، گسترش همکاری های منطقه ای را از اولویت های سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران دانست.

رییس جمهوری منتخب ملت ایران همچنین ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک پادشاه اردن
۱۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۴۸
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک عبدالله دوم پادشاه اردن هاشمی اظهارداشت: دولت اینجانب به پشتوانه مشارکت گسترده مردم در انتخابات اخیر تلاش خواهد کرد روابط خود را با همه کشورهای اسلامی از جمله پادشاهی اردن هاشمی توسعه دهد.
رییس جمهوری منتخب ملت ایران همچنین بر ابراز ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری سنگاپور
۱۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۴۴
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک تونی تان کنگ رییس جمهوری سنگاپور برگسترش روابط دوستانه دو کشور تاکید کرد.

رییس جمهوری منتخب ملت ایران همچنین ابراز اطمینان کرد که همکاری های ایران و سنگاپور از گسترش بیشتری برخوردار شود.
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک سلطان عمان
۱۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۴۲
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک قابوس بن سعید سلطان عمان از گسترش روابط دوستانه میان دو کشور استقبال کرد.

رییس جمهوری منتخب ملت ایران اظهار داشت که توسعه روابط با کشورهای همسایه و تحکیم همکاری های منطقه ای در جهت حفظ صلح و آرامش و تامین منافع ملت های منطقه ...
مشروح سخنرانی رئیس جمهور منتخب در همایش افق رسانه
۸ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۵۶
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری منتخب ملت ایران با تشکر از ملت بزرگ، حکیم، فهیم و موقع شناس ایران برای حضور کم نظیرشان در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گفت: این حضور، نقطه عطفی در تاریخ ایران در سال های اخیر بود.

دکتر روحانی در سخنان خود در همایش افق رسانه که روز شنبه، 1392/4/8،...
دیدار نمایندگانی از جامعه روحانیت مبارز با رییس جمهوری منتخب
۸ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۲۱
نمایندگانی از جامعه روحانیت مبارز عصر امروز با حضور در محل استقرار موقت حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران با وی دیدار و گفت وگو کردند.

اعضای این هیات با تبریک انتخاب دکتر روحانی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران، حمایت و همکاری همه جانبه جامعه روحانیت مبارز ...
دیدار اعضای شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور با رییس جمهوری منتخب
۸ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۱۷
اعضای شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در این دیدار با تبریک انتخاب دکتر روحانی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران و آرزوی موفقیت برای وی و دولت یازدهم، گزارشی از فعالیت های این شورا ارائه کردند.
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک نخست وزیر ترکیه
۷ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۰۰
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک رجب طیب اردوغان، نخست وزیر ترکیه با تاکید به اینکه " گسترش روابط همه جانبه با همسایگان از اولویت های سیاست خارجی دولت یازدهم ایران است"، اظهارداشت: دو ملت ایران و ترکیه دارای اشتراکات تاریخی و فرهنگی کم نظیری هستند.

پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری ونزوئلا
۷ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۵۸
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک نیکلاس مادورو موروس، با اشاره به اقدامات صمیمانه وی برای گسترش روابط دوستانه دو کشورابراز امیدواری کرد که مناسبات و همکاری های فی مابین در همه زمینه ها و برای حفظ منافع متقابل هرچه بیشترگسترش یابد.

رییس جمهوری منتخب ملت ایران ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک نخست وزیر پاکستان
۷ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۵۵
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک نواز شریف، نخست وزیر جمهوری اسلامی پاکستان به مشترکات تاریخی و فرهنگی دو کشور اشاره کرد و آن را زمینه برقراری صلح و آرامش در منطقه و تقویت روابط تهران و اسلام آباد دانست.

رییس جمهوری منتخب ملت ایران تاکید کرد که پاکستان جایگاه ...