بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری سریلانکا
۱۶ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۹
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک ماهیندا راجاپاکسا رییس جمهوری سریلانکا از توسعه روابط دوستانه دو کشور ابراز خشنودی کرد.

رییس جمهوری منتخب ابراز امیدواری کرد که شاهد افزایش هرچه بیشتر مناسبات میان جمهوری اسلامی ایران و سریلانکا براساس احترام متقابل و منافع ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری اوکراین
۱۶ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۲
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک ویکتور یانوکوویچ رییس جمهوری اوکراین از گسترش روابط میان دو کشور استقبال کرد.

رییس جمهوری منتخب با تشکر از پیام رییس جمهوری اوکراین، ابراز امیدواری کرد که شاهد تحکیم هر چه بیشتر روابط میان دو کشور در همه زمینه ها براساس احترام ...
گزارش وزیر ورزش و جوانان به رییس جمهوری منتخب
۱۶ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۱
وزیر ورزش و جوانان به همراه معاونان خود صبح امروز با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار و گزارشی از بسترها و ظرفیت های ورزش کشور و حوزه جوانان ارائه کرد.

محمد عباسی بعداز این دیدار که در محل استقرار موقت رییس جمهوری منتخب برگزار شد، گفت که گزارشی از نقاط قوت و ضعف و ظرفیت های ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری بلاروس
۱۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۰
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک الکساندر لوکاشنکو رییس جمهوری بلاروس اظهارداشت: از این که شروع مسئولیت اینجانب مصادف با آغاز سومین دهه روابط دیپلماتیک دو کشور است، مسرورم و برگسترش هرچه بیشتر روابط تاکید دارم.
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری اسلواک
۱۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۸
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک ایوان گاسپاروویچ رییس جمهوری اسلواک ابراز امیدواری کرد که روابط دوستانه دو کشور براساس احترام متقابل و منافع مشترک دو ملت بیش از پیش گسترش یابد.

رییس جمهوری منتخب ملت ایران با تشکر از پیام رییس جمهوری اسلواک، با ابراز خشنودی،...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری نیکاراگوئه
۱۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۶
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک دانیل اورتگا رییس جمهوری نیکاراگوئه با آرزوی سلامتی و موفقیت برای ملت و دولت این کشور، ابراز اطمینان کرد که با تلاش متقابل روابط دوستانه دو کشور در همه سطوح گسترش می یابد.
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری آذربایجان
۱۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۴
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک الهام علی اف رییس جمهوری کشور جمهوری آذربایجان از گسترش و تحکیم مناسبات تهران و باکو استقبال کرد.

رییس جمهوری منتخب ملت ایران با تشکر از پیام الهام علی اف، اظهار داشت: روابط حسنه موجود میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان ...
دیدار وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات با رییس جمهوری منتخب
۱۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۰
وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات به همراه معاونان خود صبح شنبه با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار و گزارشی از حوزه تحت مدیریت خود ارائه کردند.

محمد حسن نامی بعداز این دیدار که در محل استقرار موقت رییس جمهوری منتخب برگزار شد، با اشاره به اهمیت حوزه ارتباطات و فن آوری اطلاعات ...
اطلاعیه دفتر امور رسانه های رییس جمهور منتخب ملت ایران
۱۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۳۶
"برخی امروز با گمانه زنی‌ ها هم خود و هم دیگران را خسته می ‌کنند و گاهی هم توقعات نابجا در جامعه به وجود می‌ آورند و گاهی برخی از سخنان و گفتارها خیلی با اخلاق اسلامی سازگار نیست، رسانه ای کسی را به عنوان کاندیدای یک وزارتخانه معرفی می ‌کند، رسانه ا‌ی دیگر آن را نقد می ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری ترکمنستان
۱۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۰۶
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک قربانقلی بردی محمد اف رییس جمهوری ترکمنستان از گسترش همه جانبه روابط دو کشور استقبال کرد.

رییس جمهوری منتخب همچنین بر اولویت سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر توسعه روابط با کشورهای همسایه بر اساس حسن همجواری و احترام ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری سودان
۱۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۰۵
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک عمرحسن احمد البشیر رییس جمهوری سودان اظهارداشت که دولت یازدهم ایران درجهت تقویت هرچه بیشتر روابط دوجانبه تلاش خواهد کرد.

رییس جمهوری منتخب همچنین با تشکراز پیام رییس جمهوری سودان تاکید کرد که توسعه و تعمیق روابط برادرانه و ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری برزیل
۱۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۰۳
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک خانم دیلما روسف رییس جمهوری فدراتیو برزیل ابراز امیدواری کرد که روابط میان ایران و برزیل در دولت یازدهم ایران با تلاش مسئولان دو کشور در جهت تحکیم مناسبات و همکاری های دو جانبه توسعه و تعمیق یابد. 

رییس جمهوری منتخب همچنین ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری ایتالیا
۱۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۰۱
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک جروجیا ناپولیتانو رییس جمهوری ایتالیا اظهار داشت: مناسبات دوستانه و دیرینه ایران و ایتالیا از ظرفیت های قابل توجهی برخوردار است و این ظرفیت ها و پیوندها پشتوانه مناسبی را برای حفظ و تداوم همکاری های فی ما بین دو کشور فراهم آورده است.
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری تونس
۱۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۵۹
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک محمد منصف المرزوقی رییس جمهوری تونس اظهارداشت که دولت یازدهم ایران برای تقویت هرچه بیشتر روابط دوجانبه تلاش خواهد کرد.

رییس جمهوری منتخب با تشکر از پیام تبریک رییس جمهوری تونس اظهارداشت که توسعه و تعمیق روابط برادرانه و دوستانه ...
دیدار جمعی از اعضای دبیرخانه مجلس خبرگان و جامعه مدرسین و مدیریت حوزه علمیه قم
۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۳۹
جمعی از فضلا و علما از جمله اعضای دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری و جامعه مدرسین و مدیریت حوزه علمیه قم عصر پنجشنبه با حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار که در محل دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در قم برگزار شد، حضرات آیات و حجج ...
رییس جمهوری منتخب با آیت الله نوری همدانی دیدارکرد
۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۰
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران امروز پنجشنبه با آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.

آیت الله نوری همدانی در این دیدار با تبریک به دکتر روحانی و آرزوی موفقیت برای وی و دولت یازدهم، گفت: با برگزاری موفق انتخابات ریاست جمهوری، حماسه ...
رییس جمهوری منتخب با آیت الله موسوی اردبیلی دیدار کرد
۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۵۳
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران صبح امروز با آیت الله العظمی موسوی اردبیلی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.

آیت الله موسوی اردبیلی در این دیدار با تبریک به دکتر روحانی و آرزوی موفقیت برای وی و دولت یازدهم گفت: انتخابات موفق اخیر ریاست جمهوری همگان اعم ...
رییس جمهوری منتخب با آیت الله سبحانی دیدار کرد
۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۸
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران امروز با آیت الله سبحانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.

آیت الله سبحانی با تبریک به دکتر روحانی و آرزوی موفقیت برای وی و دولت یازدهم، گفت: می دانم که مشکلات کشور زیاد است اما انشاء الله برنامه ریزی ها برای حل مشکلات قرین ...
رییس جمهوری منتخب با آیت الله شبیری زنجانی دیدار کرد
۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۳
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران امروز با آیت الله العظمی شبیری زنجانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.

آیت الله شبیری زنجانی دراین دیدار با آرزوی موفقیت برای دکتر روحانی و دولت یازدهم، گفت که مشکلات سخت فراروی کشور با حرکتی جهادی حل و فصل خواهد شد.
رییس جمهوری منتخب با آیت الله مکارم شیرازی دیدار کرد
۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۱
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران صبح امروز با آیت الله العظمی مکارم شیرازی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.

آیت الله مکارم شیرازی با ابراز خوشوقتی از دیدار با رییس جمهوری منتخب، گفت که باردیگر موفقیت شما را در انتخابات اخیر که به فضل الهی نصیب شما گردید،...