بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
روحانی: با تدابیر رؤسای کشورهای منطقه، صلح و ثبات به منطقه باز می‌گردد
۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۴۰
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک عبدالله بن عبدالعزیز پادشاه عربستان سعودی اظهار اطمینان کرده است که با تدابیر روسای کشورهای منطقه به خصوص جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی، صلح و ثبات به نفع مردم، به منطقه باز می گردد.

به گزارش دفتر ...
گزارش رحمانی فضلی و نیکزاد به رییس جمهوری منتخب
۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۵۶
عباس رحمانی فضلی رییس دیوان محاسبات کشور و علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی روز یکشنبه برای ارائه گزارش بطور جداگانه با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار کردند.

رحمانی فضلی و نیکزاد با حضور در محل استقرار موقت دکتر روحانی، هریک گزارشی از آخرین وضعیت دستگاه های تحت مدیریت خود ...
دیدار وزیر خارجه لبنان با رییس جمهوری منتخب ملت ایران
۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۴۸
عدنان منصور وزیر امور خارجه لبنان عصر یکشنبه با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در محل استقرار موقت وی دیدار و گفت وگو کرد.

وزیر امور خارجه لبنان در این دیدار با تقدیم سلام های گرم و صمیمانه میشل سلیمان رییس جمهوری ، دولت و رییس مجلس نمایندگان کشورش به رییس جمهوری منتخب ملت ایران،...
میشل سلیمان: تفکر و خط مشی دکتر روحانی به نجات منطقه کمک می‌کند
۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۱۸
میشل سلیمان رییس جمهوری لبنان عصر یکشنبه در گفت وگویی تلفنی با رییس جمهوری منتخب ملت ایران تاکید کرد که ما به تفکر، خط مشی و دولت شما برای نجات منطقه و بویژه سوریه دل بسته ایم.

میشل سلیمان بار دیگر انتخاب دکتر حسن روحانی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

رییس جمهوری ...
دیدار اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با رییس جمهوری منتخب
۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۲۰
به گزارش دفتر امور رسانه‌ای دفتر رییس جمهوری منتخب، اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه با تبریک انتخاب دکتر روحانی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران و آرزوی موفقیت برای وی، بر آمادگی این حزب برای همکاری با دولت یازدهم تاکید کردند.

یک عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی، دکتر روحانی را خیرالموجودین ...
جمعی از اعضای شورای مشورتی و هماهنگی اصلاح طلبان با رییس جمهوری منتخب دیدار کردند
۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۰۸
جمعی از اعضای شورای مشورتی و هماهنگی اصلاح طلبان روز یکشنبه با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار و انتخاب وی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند.

به گزارش امور رسانه ای دفتر رییس جمهوری منتخب، اصلاح طلبان حاضر در این دیدار با تشکر از دکتر روحانی تاکید کردند: انتخاب ...
دیدار سیدمحمد خاتمی با رئیس جمهور منتخب
۱ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۰۰
حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی عصر شنبه به دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب ملت ایران رفت.

به گزارش امور رسانه‌ای دفتر رئیس‌جمهور منتخب، آقای خاتمی در این دیدار با تبریک مجدد انتخاب دکتر روحانی به‌عنوان رئیس‌ جمهوری اسلامی ایران ...