نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری ترکیه
۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۵۶
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک عبدالله گل،ییس جمهوری ترکیه اظهار داشت: دو ملت ایران و ترکیه دارای اشتراکات تاریخی و فرهنگی کم نظیری هستند.
رییس جمهوری منتخب اظهار امیدواری کرد که این اشتراکات باعث ثبات و امنیت در این منطقه حساس و مهم از جهان در این برهه از زمان ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری افغانستان
۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۵۰
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک حامد کرزی، رییس جمهوری افغانستان اظهار امیدواری کرد که با تلاش و مساعی تهران و کابل، دو کشور شاهد توسعه هرچه بیشتر روابط در آینده باشند.

رییس جمهوری منتخب همچنین از حسن نظر رییس جمهوری کشور همسایه، افغانستان تشکر کرده است.
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری کوبا
۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۱۹
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک رائول کاسترو رییس جمهوری کوبا تاکید کرد: معتقدم روابط حسنه ایران و کوبا بیش از پیش به نفع دو ملت بزرگ گسترش خواهد یافت.

رییس جمهوری منتخب همچنین از رییس جمهوری کوبا تشکر کرده است.
پاسخ  دکتر روحانی به پیام تبریک رئیس جمهوری مصر
۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۸
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک محمد مرسی رییس جمهوری مصر برای ملت بزرگ مصر سعادت و بهروزی از خداوند متعال مسئلت کرد.

رییس جمهوری منتخب همچنین با تشکر از رییس جمهوری مصر برای وی سلامتی و توفیق آرزو کرده است.
گزارش وزیر امور اقتصادی و دارایی به رییس جمهوری منتخت
۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۵
سید شمس الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی شامگاه دوشنبه با حضور در محل استقرار دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار کرد.

حسینی در این دیدار که معاونان وی نیز حضور داشتند، گزارشی از وضعیت اقتصادی کشور در زمینه های مختلف از جمله گمرک ، بورس ، مالیات، بانک ، بیمه و سرمایه گذاری‌...
گزارش تصویری دیدار وزیر کشور با رییس جمهور منتخب
۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۱
دیدار وزیر کشور با رییس جمهوری منتخب
۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۸
وزیر کشور با حضور در محل  استقرار موقت دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران با وی دیدار کرد.

مصطفی محمد نجار وزیر کشور به همراه معاونان خود با رییس جمهوری منتخب دیدار و گزارشی از وضعیت حوزه های تحت مدیریت خود به دکتر روحانی ارائه کرد.

وزیر کشور بعداز این دیدار گفت که ...
تماس تلفنی رییس جمهوری ترکیه با دکتر روحانی
۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۲۷
عبدالله گل رییس جمهوری ترکیه عصر دوشنبه در گفت وگوی تلفنی با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران، خواستار توسعه هرچه بیشتر روابط و همکاری های دو کشور شد.

رییس جمهوری ترکیه با ابراز خرسندی از مواضع و دیدگاه های دکتر روحانی، از جانب خود و ملت ترکیه انتخاب وی به عنوان رییس جمهوری منتخب ...
اطلاعیه دفتر امور رسانه‌ای دفتر رییس جمهوری منتخب در مورد حضور خبرنگاران
۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۲۱
دفتر امور رسانه ای دفتر رییس جمهوری منتخب ملت ایران با قدردانی از اشتیاق همه رسانه‌های کشور برای پوشش اخبار مربوط به دکتر حسن روحانی، اعلام کرد به علت محدودیت فضا و مکان در محل استقرار موقت رییس جمهوری منتخب، تاکنون امکان دعوت از همکاران محترم رسانه‌های جمعی برای حضور در مکان مذکور فراهم نشده ...
گزارش وضعیت کشاوزی کشور به رییس جمهوری منتخب
۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۵۸
صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی با حضور در محل استقرار موقت دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب، گزارشی از وضعیت کشاورزی کشور ارائه کرد.
عکس آرشیوی است
۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۵۲
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک ولادیمیر پوتین رییس جمهوری فدراسیون روسیه، تاکید کرده است: دولت من منادی صلح و دوستی برای همه ملت های جهان است و برای تحقق این هدف از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

به گزارش دفتر امور رسانه ای دفتر رییس جمهوری ...
روحانی: با تدابیر رؤسای کشورهای منطقه، صلح و ثبات به منطقه باز می‌گردد
۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۴۰
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک عبدالله بن عبدالعزیز پادشاه عربستان سعودی اظهار اطمینان کرده است که با تدابیر روسای کشورهای منطقه به خصوص جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی، صلح و ثبات به نفع مردم، به منطقه باز می گردد.

به گزارش دفتر ...
گزارش رحمانی فضلی و نیکزاد به رییس جمهوری منتخب
۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۵۶
عباس رحمانی فضلی رییس دیوان محاسبات کشور و علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی روز یکشنبه برای ارائه گزارش بطور جداگانه با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار کردند.

رحمانی فضلی و نیکزاد با حضور در محل استقرار موقت دکتر روحانی، هریک گزارشی از آخرین وضعیت دستگاه های تحت مدیریت خود ...
دیدار وزیر خارجه لبنان با رییس جمهوری منتخب ملت ایران
۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۴۸
عدنان منصور وزیر امور خارجه لبنان عصر یکشنبه با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در محل استقرار موقت وی دیدار و گفت وگو کرد.

وزیر امور خارجه لبنان در این دیدار با تقدیم سلام های گرم و صمیمانه میشل سلیمان رییس جمهوری ، دولت و رییس مجلس نمایندگان کشورش به رییس جمهوری منتخب ملت ایران،...
میشل سلیمان: تفکر و خط مشی دکتر روحانی به نجات منطقه کمک می‌کند
۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۱۸
میشل سلیمان رییس جمهوری لبنان عصر یکشنبه در گفت وگویی تلفنی با رییس جمهوری منتخب ملت ایران تاکید کرد که ما به تفکر، خط مشی و دولت شما برای نجات منطقه و بویژه سوریه دل بسته ایم.

میشل سلیمان بار دیگر انتخاب دکتر حسن روحانی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

رییس جمهوری ...
گزارش تصویری دیدار جمعی از اعضای شورای مشورتی و هماهنگی اصلاح طلبان با رییس جمهوری منتخب
۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۴۸
گزارش تصویری دیدار اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با رییس جمهوری منتخب
۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۲۷
دیدار اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با رییس جمهوری منتخب
۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۲۰
به گزارش دفتر امور رسانه‌ای دفتر رییس جمهوری منتخب، اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه با تبریک انتخاب دکتر روحانی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران و آرزوی موفقیت برای وی، بر آمادگی این حزب برای همکاری با دولت یازدهم تاکید کردند.

یک عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی، دکتر روحانی را خیرالموجودین ...
جمعی از اعضای شورای مشورتی و هماهنگی اصلاح طلبان با رییس جمهوری منتخب دیدار کردند
۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۰۸
جمعی از اعضای شورای مشورتی و هماهنگی اصلاح طلبان روز یکشنبه با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار و انتخاب وی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند.

به گزارش امور رسانه ای دفتر رییس جمهوری منتخب، اصلاح طلبان حاضر در این دیدار با تشکر از دکتر روحانی تاکید کردند: انتخاب ...
دیدار سیدمحمد خاتمی با رئیس جمهور منتخب
۱ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۰۰
حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی عصر شنبه به دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب ملت ایران رفت.

به گزارش امور رسانه‌ای دفتر رئیس‌جمهور منتخب، آقای خاتمی در این دیدار با تبریک مجدد انتخاب دکتر روحانی به‌عنوان رئیس‌ جمهوری اسلامی ایران ...