نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری سنگاپور
۱۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۴۴
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک تونی تان کنگ رییس جمهوری سنگاپور برگسترش روابط دوستانه دو کشور تاکید کرد.

رییس جمهوری منتخب ملت ایران همچنین ابراز اطمینان کرد که همکاری های ایران و سنگاپور از گسترش بیشتری برخوردار شود.
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک سلطان عمان
۱۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۴۲
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک قابوس بن سعید سلطان عمان از گسترش روابط دوستانه میان دو کشور استقبال کرد.

رییس جمهوری منتخب ملت ایران اظهار داشت که توسعه روابط با کشورهای همسایه و تحکیم همکاری های منطقه ای در جهت حفظ صلح و آرامش و تامین منافع ملت های منطقه ...
مشروح سخنرانی رئیس جمهور منتخب در همایش افق رسانه
۸ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۵۶
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری منتخب ملت ایران با تشکر از ملت بزرگ، حکیم، فهیم و موقع شناس ایران برای حضور کم نظیرشان در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گفت: این حضور، نقطه عطفی در تاریخ ایران در سال های اخیر بود.

دکتر روحانی در سخنان خود در همایش افق رسانه که روز شنبه، 1392/4/8،...
دیدار نمایندگانی از جامعه روحانیت مبارز با رییس جمهوری منتخب
۸ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۲۱
نمایندگانی از جامعه روحانیت مبارز عصر امروز با حضور در محل استقرار موقت حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران با وی دیدار و گفت وگو کردند.

اعضای این هیات با تبریک انتخاب دکتر روحانی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران، حمایت و همکاری همه جانبه جامعه روحانیت مبارز ...
دیدار اعضای شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور با رییس جمهوری منتخب
۸ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۱۷
اعضای شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در این دیدار با تبریک انتخاب دکتر روحانی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران و آرزوی موفقیت برای وی و دولت یازدهم، گزارشی از فعالیت های این شورا ارائه کردند.
گزارش تصویری سخنرانی دکتر روحانی در همایش افق رسانه
۸ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۳۴
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک نخست وزیر ترکیه
۷ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۰۰
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک رجب طیب اردوغان، نخست وزیر ترکیه با تاکید به اینکه " گسترش روابط همه جانبه با همسایگان از اولویت های سیاست خارجی دولت یازدهم ایران است"، اظهارداشت: دو ملت ایران و ترکیه دارای اشتراکات تاریخی و فرهنگی کم نظیری هستند.

پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری ونزوئلا
۷ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۵۸
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک نیکلاس مادورو موروس، با اشاره به اقدامات صمیمانه وی برای گسترش روابط دوستانه دو کشورابراز امیدواری کرد که مناسبات و همکاری های فی مابین در همه زمینه ها و برای حفظ منافع متقابل هرچه بیشترگسترش یابد.

رییس جمهوری منتخب ملت ایران ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک نخست وزیر پاکستان
۷ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۵۵
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک نواز شریف، نخست وزیر جمهوری اسلامی پاکستان به مشترکات تاریخی و فرهنگی دو کشور اشاره کرد و آن را زمینه برقراری صلح و آرامش در منطقه و تقویت روابط تهران و اسلام آباد دانست.

رییس جمهوری منتخب ملت ایران تاکید کرد که پاکستان جایگاه ...
سید حسن خمینی با رییس جمهور منتخب دیدار کرد
۷ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۵

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی صبح امروز به دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور منتخب رفت و ضمن عرض تبریک مجدد به ایشان، با وی گفت وگو کرد.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی: امیدوارم اقدامات آقای روحانی بزودی به نتیجه برسد
۶ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۵۰
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری منتخب، دیدار و گفت وگو کردند
گزارش حاجی بابایی به دکتر روحانی
۶ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۳۲
حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش و معاونان وی با دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور منتخب ملت ایران، دیدار و گزارشی از وضعیت و روند تحولات آموزش و پرورش کشور ارائه کردند.

وی بعد از این دیدار که در محل استقرار رییس جمهوری منتخب برگزار شد، گفت که گزارشی از نقشه جامع آموزش و پرورش، اسناد بالادستی،...
گزارش وضعیت فرهنگ و هنر کشور به رییس جمهوری منتخب
۶ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۱۴
سید محمدحسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونان وی با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار و گزارشی از وضعیت فرهنگ و هنر کشور ارائه کردند.

وی بعداز این دیدار که  در محل استقرار موقت رییس جمهوری منتخب برگزار شد، گفت: گزارشی از فعالیت های انجام شده و در دست اقدام حوزه وسیع ...
گزارش تصویری دیدار آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با دکتر روحانی
۶ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۰۲
وزیر خارجه تاجیکستان با نماینده رییس جمهوری منتخب ایران دیدار کرد
۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۵۳
همراه خان ظریفی وزیر امور خارجه تاجیکستان شامگاه چهارشنبه با نماینده دکتر حسن روحانی، رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار و با وی در باره روابط دو کشور گفت وگو کرد.

ظریفی با ابلاغ سلام های گرم  امامعلی رحمان، رییس جمهوری تاجیکستان برای دکتر روحانی، ابراز امیدواری کرد که روابط و مناسبات ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری قزاقستان
۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۱۹
دکتر حسن روحانی  رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک نورسلطان نظربایف، رییس جمهوری قزاقستان بر توسعه روابط دوستانه دو کشور تاکید کرد.

رییس جمهوری منتخب همچنین خاطرنشان کرد که توسعه روابط با کشورهای منطقه و همسایه از اولویت های سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران است.
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس دولت فلسطین
۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۱۷
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک محمود عباس، رییس دولت و رییس کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین، برای ملت مقاوم و سرافراز فلسطین از درگاه خداوند منان، سعادت و بهروزی درخواست کرد.

رییس جمهوری منتخب همچنین بر توسعه و تعمیق روابط برادرانه و دوستانه میان ایران ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک امیر کویت
۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۹
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک صباح الاحمد الجابر الصباح، امیر کویت اظهارداشت: کشور دوست کویت همواره جایگاه ویژه ای در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران داشته و این جایگاه تداوم خواهد یافت.

رییس جمهوری منتخب همچنین برهم نظر بودن خود با امیرکویت مبنی بر اینکه ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری الجزایر
۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۴
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک عبدالعزیز بوتفلیقه، رییس جمهوری دموکراتیک خلق الجزایر اظهار داشت: امیدواریم با تلاش های متقابل دو کشور بیش از پیش شاهد تقویت و گسترش روابط دوستانه بین دو ملت برای منافع مشترک باشیم.

رییس جمهوری منتخب همچنین اراده دولت یازدهم ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری چین
۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۰۳
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک شی جین پینگ، رییس جمهوری خلق چین تاکید کرد: مناسبات دوستانه و پیوندهای تاریخی دو کشور بزرگ ایران و چین از سابقه دیرینه ای برخوردار است و این اشتراکات و اعتماد متقابل همواره زمینه را برای تقویت روابط دوجانبه و برقراری صلح و آرامش ...