نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  
دیدار جمعی از اعضای دبیرخانه مجلس خبرگان و جامعه مدرسین و مدیریت حوزه علمیه قم
۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۳۹
جمعی از فضلا و علما از جمله اعضای دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری و جامعه مدرسین و مدیریت حوزه علمیه قم عصر پنجشنبه با حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار که در محل دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در قم برگزار شد، حضرات آیات و حجج ...
رییس جمهوری منتخب با آیت الله نوری همدانی دیدارکرد
۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۰
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران امروز پنجشنبه با آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.

آیت الله نوری همدانی در این دیدار با تبریک به دکتر روحانی و آرزوی موفقیت برای وی و دولت یازدهم، گفت: با برگزاری موفق انتخابات ریاست جمهوری، حماسه ...
رییس جمهوری منتخب با آیت الله موسوی اردبیلی دیدار کرد
۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۵۳
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران صبح امروز با آیت الله العظمی موسوی اردبیلی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.

آیت الله موسوی اردبیلی در این دیدار با تبریک به دکتر روحانی و آرزوی موفقیت برای وی و دولت یازدهم گفت: انتخابات موفق اخیر ریاست جمهوری همگان اعم ...
رییس جمهوری منتخب با آیت الله سبحانی دیدار کرد
۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۸
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران امروز با آیت الله سبحانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.

آیت الله سبحانی با تبریک به دکتر روحانی و آرزوی موفقیت برای وی و دولت یازدهم، گفت: می دانم که مشکلات کشور زیاد است اما انشاء الله برنامه ریزی ها برای حل مشکلات قرین ...
رییس جمهوری منتخب با آیت الله شبیری زنجانی دیدار کرد
۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۳
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران امروز با آیت الله العظمی شبیری زنجانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.

آیت الله شبیری زنجانی دراین دیدار با آرزوی موفقیت برای دکتر روحانی و دولت یازدهم، گفت که مشکلات سخت فراروی کشور با حرکتی جهادی حل و فصل خواهد شد.
رییس جمهوری منتخب با آیت الله مکارم شیرازی دیدار کرد
۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۱
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران صبح امروز با آیت الله العظمی مکارم شیرازی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.

آیت الله مکارم شیرازی با ابراز خوشوقتی از دیدار با رییس جمهوری منتخب، گفت که باردیگر موفقیت شما را در انتخابات اخیر که به فضل الهی نصیب شما گردید،...
رییس جمهوری منتخب با آیت  الله صافی گلپایگانی دیدار کرد
۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۶
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران که صبح امروز وارد شهر قم شد، بعداز زیارت مرقد مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها با آیت الله العظمی صافی گلپایگانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.

آیت الله صافی گلپایگانی در این دیدار با بیان اینکه دکتر روحانی در شرایطی ...
رییس جمهوری منتخب وارد قم شد
۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۶
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران ساعت 7 صبح امروز وارد شهر قم شد.

رییس جمهوری منتخب در بدو ورود به شهر قم ، مرقد مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها را زیارت کرد.

دکتر روحانی همچنین در مراسم غبار روبی مرقد مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها شرکت کرد....
مسئولان قوه قضائیه با رییس جمهوری منتخب دیدار کردند
۱۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۰۰
مسئولان قوه قضائیه عصر چهارشنبه با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار و آمادگی دستگاه قضائی کشور برای همکاری با دولت یازدهم را اعلام کردند.

مقامات قضائی کشور در این دیدار که درمحل استقرار موقت رییس جمهوری منتخب برگزار شد، بار دیگر انتخاب دکتر روحانی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ...
هیچ دولتی در تاریخ ایران با مشکلات دولت یازدهم روبرو نبوده است / به آینده امیدوارم
۱۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۳۲

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران، صبح چهارشنبه در دیدار با علما و روحانیون با بیان اینکه امروز مسايل و مشكلات فراواني پيش روي ما است، اظهارداشت:  من با آگاهي از همه مشكلات در این راه قدم گذاشته ام، علی رغم مشكلات كم نظير كه بعدها من در یک بیانی به ملت ایران ...

گزارش تصویری سخنرانی دکتر روحانی در جمع علما و روحانیون
۱۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۲۹
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری ازبکستان
۱۱ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۳۵
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک اسلام کریم اف رییس جمهوری ازبکستان اظهار داشت که اراده دولت یازدهم ایران بر تحکیم و توسعه روابط با کشورهای منطقه و همسایه که متضمن صلح و ثبات است، استوار خواهد بود و یقینا ازبکستان جایگاه ویژه ای در آن خواهد داشت.

رییس جمهوری ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری ویتنام
۱۱ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۳۴
کتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک چرونگ تن سانگ رییس جمهوری ویتنام ابراز امیدواری کرد که دو کشور شاهد افزایش هرچه بیشتر مناسبات فی ما بین باشند.

رییس جمهوری منتخب با تشکر از پیام تبریک رییس جمهوری ویتنام، برای ملت و دولت این کشور آرزوی سعادت و توفیق کرده است....
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری آلمان
۱۱ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۳۲
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک یوآخیم گاووک رییس جمهوری فدرال آلمان از گسترش و تحکیم مناسبات دو کشور استقبال کرد.

رییس جمهوری منتخب با تشکر از پیام تبریک رییس جمهوری آلمان، اظهارامیدواری کرد که روابط دو کشور براساس احترام متقابل و منافع مشترک و در جهت افزایش ...
گزارش نامجو به دکتر روحانی
۱۱ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۲۵
مجید نامجو وزیر نیرو به همراه معاونان خود روز دوشنبه با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار و گزارشی از حوزه تحت مدیریت خود ارائه کرد.

نامجو بعداز این دیدار که در محل استقرار موقت رییس جمهوری منتخب برگزار شد، گفت که گزارشی کامل از وضعیت آب و برق کشور به دکتر روحانی ارائه کردیم....
گزارش تصویری هم‌اندیشی مدیران رسانه‌های داخلی
۱۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۰۵
دکتر روحانی: رسانه‌ها زمینه برگزاری انتخاباتی متناسب با شأن ملت بزرگ ایران فراهم کردند
۱۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۵۹
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران تاکید کرد که نقش رسانه ها در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بسیار ارزشمند بود و توانستند زمینه برگزاری انتخاباتی سزاوار و متناسب با شان ملت بزرگ ایران فراهم کنند.

رییس جمهوری منتخب که روز دوشنبه در نشست هم اندیشی مدیران رسانه های داخلی سخن ...
گزارش وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به رییس جمهوری منتخب
۱۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۵۴
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز دوشنبه به همراه جمعی از معاونان خود با حضور در محل استقرار موقت دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران با وی دیدار و از برنامه ها و فعالیت های این وزارتخانه گزارش دادند.

دکتر محمد حسن طریقت منفرد بعداز این دیدار گفت: گزارشی از برنامه های کنونی و چندسال ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک رییس جمهوری قرقیزستان
۱۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۵۰
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک الماس بیک آتامبایف رییس جمهوری قرقیزستان با تشکر از دعوت به اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای، گسترش همکاری های منطقه ای را از اولویت های سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران دانست.

رییس جمهوری منتخب ملت ایران همچنین ...
پاسخ دکتر روحانی به پیام تبریک پادشاه اردن
۱۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۴۸
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک عبدالله دوم پادشاه اردن هاشمی اظهارداشت: دولت اینجانب به پشتوانه مشارکت گسترده مردم در انتخابات اخیر تلاش خواهد کرد روابط خود را با همه کشورهای اسلامی از جمله پادشاهی اردن هاشمی توسعه دهد.
رییس جمهوری منتخب ملت ایران همچنین بر ابراز ...