سفر به قم (5)
رییس جمهوری منتخب با آیت الله سبحانی دیدار کرد
۱۳۹۲/۴/۱۳ ۱۲:۲۸ شماره : 59
رییس جمهوری منتخب با آیت الله سبحانی دیدار کرد
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران امروز با آیت الله سبحانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.

آیت الله سبحانی با تبریک به دکتر روحانی و آرزوی موفقیت برای وی و دولت یازدهم، گفت: می دانم که مشکلات کشور زیاد است اما انشاء الله برنامه ریزی ها برای حل مشکلات قرین موفقیت خواهد بود.

وی به شرایط کشور در عرصه های مختلف از جمله حوزه فرهنگی اشاره کرد و افزود: همه مسائل کشور باید در عرض هم جلو برود تا مشکلات حل و فصل شود.

آیت الله سبحانی اظهارداشت: همه کسانیکه که به شما رای داده اند و حتی کسانیکه به شما رای نداده اند، به لطف الهی امیدوارند و خواستار موفقیت دولت یازدهم در حل مشکلات کشور هستند.

وی با بیان اینکه دعا می کنیم تا شما و دولت یازدهم موفق باشید، تصریح کرد: همه می دانیم مشکلات سنواتی در یک فرصت کوتاه حل و فصل نمی شود اما مهم این است که تنش ها کم می شود و این روند خود به حل مشکلات کشور در عرصه های داخلی و خارجی کمک می کند.

دکتر روحانی نیز با تشکر از آیت الله سبحانی گفت که برای حل مشکلات سخت و پیچیده فراروی کشور به حمایت مردم، مقام معظم رهبری، مراجع محترم، علما و حوزه های علمیه نیازمند هستیم.

رییس جمهوری منتخب صبح امروز وارد شهر قم شد و پیش از این دیدار، مرقد مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها را زیارت و با آیت الله العظمی صافی گلپایگانی و آیت الله العظمی مکارم شیرازی و آیت الله العظمی شبیری زنجانی به طور جداگانه دیدار و گفت وگو کرد.