دیدار اعضای شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور با رییس جمهوری منتخب
۱۳۹۲/۴/۸ ۲۲:۱۷ شماره : 38
دیدار اعضای شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور با رییس جمهوری منتخب
اعضای شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در این دیدار با تبریک انتخاب دکتر روحانی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران و آرزوی موفقیت برای وی و دولت یازدهم، گزارشی از فعالیت های این شورا ارائه کردند.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور بعداز این دیدار گفت که مشارکت 73 درصدی واجدین شرایط رای دادن در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و خلق حماسه سیاسی و انتخاب دکتر روحانی با رای خوب مردم را تبریک گفتیم و آمادگی ائمه جمعه سراسر کشور را  برای همکاری با رییس جمهوری منتخب و دولت یازدهم اعلام کردیم.

حجت الاسلام و المسلمین سیدرضا تقوی گفت که بعداز انتخابات ریاست جمهوری با حضور گسترده مردم و انتخاب دکتر روحانی، ادبیات دنیا در خصوص ایران تغییر کرد.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت که امامان جمعه کشور آماده همکاری و حمایت از رییس جمهوری منتخب و دولت یازدهم هستند تا سیاست ها و تلاش های آنان برای حل مشکلات مردم با موفقیت همراه شود و بستر بالندگی هرچه بیشتر کشور فراهم گردد.

وی افزود: از اینکه دکتر روحانی به عنوان یک روحانی و سیاستمدار ورزیده، مورد اعتماد مردم قرار گرفته است، بسیار خوشحال هستیم و نهاد نماز جمعه کشور مثل گذشته براساس تبعیت از رهبر معظم انقلاب از رییس جمهوری منتخب و دولت یازدهم حمایت می کند.

تقوی تصریح کرد: سوابق و تجربیات دکتر روحانی در دوران دفاع مقدس، مجلس و شورای عالی امنیت ملی و اشراف وی بر مسائل داخلی و خارجی ، امیدها را برای موفقیت دولت یازدهم افزایش داده است.