اطلاعیه

اطلاعیه دفتر امور رسانه‌ای دفتر رییس جمهوری منتخب در مورد حضور خبرنگاران

3 تير 1392 ساعت 21:21


دفتر امور رسانه ای دفتر رییس جمهوری منتخب ملت ایران با قدردانی از اشتیاق همه رسانه‌های کشور برای پوشش اخبار مربوط به دکتر حسن روحانی، اعلام کرد به علت محدودیت فضا و مکان در محل استقرار موقت رییس جمهوری منتخب، تاکنون امکان دعوت از همکاران محترم رسانه‌های جمعی برای حضور در مکان مذکور فراهم نشده است.

امور رسانه ای دفتر رییس جمهوری منتخب در اطلاعیه‌ای که روز دوشنبه منتشر کرد، اذعان داشت که حضور دست اندرکاران رسانه‌ای کشور برای پوشش خبری دیدارها و جلسات دکتر روحانی، امری ضروری در جهت اطلاع‌رسانی و اقناع افکار عمومی است.

اطلاعیه افزوده است: با این حال، محدودیت فضا و امکانات محل استقرار موقت رییس جمهوری منتخب برای حضور خبرنگاران، عکاسان و تصویر برداران محترم رسانه‌های مکتوب، دیداری و شنیداری و خبرگزاری‌ها، شرایطی را پدید آورده که ممکن است باعث آزردگی این همکاران عزیز شود و مانع اصلی محروم ماندن از حضور صمیمی نمایندگان رسانه‌ها است.

در این اطلاعیه، همچنین فشردگی و تعدد جلسات و دیدارهای کاری رییس جمهوری منتخب و تردد زیاد مسوولان مربوط در محل اسقرار ایشان از مسایلی عنوان شده که مشکلاتی برای حضور همکاران رسانه‌ای ایجاد کرده است.

امور رسانه ای دفتر ریاست جمهوری منتخب با قدردانی از همه دست اندرکاران اطلاع رسانی کشور، ابراز امیدواری کرده به زودی شرایط مناسب برای حضورهمکاران پرتلاش در محل استقرارموقت رییس جمهوری منتخب فراهم شود اما تا آن زمان پایگاه اطلاع رسانی به آدرس www.president92.ir امکان دریافت اخبار و تصاویر مربوط به دیدارها، جلسات و فعالیت‌های رییس جمهوری منتخب ملت ایران را برای همکاران محترم رسانه‌ای فراهم می‌سازد.


شماره: 13

آدرس مطلب: http://president92.ir/vdcjz.evuuqetffs.html

پايگاه اطلاع رسانی رئيس جمهور منتخب
  http://president92.ir