سفر به قم (3)

رییس جمهوری منتخب با آیت الله مکارم شیرازی دیدار کرد

13 تير 1392 ساعت 11:11


حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران صبح امروز با آیت الله العظمی مکارم شیرازی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.

آیت الله مکارم شیرازی با ابراز خوشوقتی از دیدار با رییس جمهوری منتخب، گفت که باردیگر موفقیت شما را در انتخابات اخیر که به فضل الهی نصیب شما گردید، تبریک می گویم. 

وی افزود: برگزاری موفق انتخابات اخیر ریاست جمهوری باعث سربلندی مردم و نظام اسلامی شده و تاثیر آن در داخل و خارج از کشور بسیار خوب بوده است.

آیت الله مکارم شیرازی اظهارداشت که دولت یازدهم وارث بسیاری از مشکلات است که هیچ دولتی در ایران با آنها مواجه نبوده است.

وی تاکید کرد: باید به مردم بگوییم که برای حل وفصل این مشکلات به زمان، حوصله و شکیبایی نیاز است و انتظار نداشته باشند حالا که دکتر روحانی رییس جمهور شده، یکباره مشکلات حل خواهد شد.

آیت الله مکارم شیرازی گفت: باید مواظب باشیم و مراقبت کنیم که توقع های نابجا برای حل وفصل مشکلات بزرگی همچون تورم، گرانی وبیکاری که پیش روی دولت یازدهم قرار دارد، ایجاد نشود.

دکتر روحانی نیز دراین دیدار با تشکراز آیت الله مکارم شیرازی، خواستار حمایت مردم، مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید، علما و حوزه های علمیه از دولت یازدهم شد تا بتواند با عقلانیت، تدبیر و حوصله برنامه های خود را پیش ببرد و برای حل مشکلات کشور تلاش کند.

رییس جمهوری منتخب گفت: دولت یازدهم مصمم است ارتباط منظمی با حوزه ها به ویژه حوزه علمیه قم و مراجع عظام داشته باشد و از نظرات و حمایت آنها بهره مند شود.

دکتر روحانی افزود: دولت یازدهم در سخت ترین شرایط کار اجرایی را تحویل می گیرد و براین اساس باید به این دولت کمک کرد.

رییس جمهوری منتخب صبح امروز پنجشنبه وارد شهر قم شد و پیش از این دیدار مرقد مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها را زیارت و با آیت الله العظمی صافی گلپایگانی دیدار کرد.


شماره: 57

آدرس مطلب: http://president92.ir/vdchd.nm223nqttf.html

پايگاه اطلاع رسانی رئيس جمهور منتخب
  http://president92.ir